30 Temmuz 2015 Perşembe

Tayyip düşmanlığına esir olmak

CHP yönetiminden yayılan bir propaganda savaşı yürütülüyor. Özü şu: Bugün PKK terörüne karşı yürütülen harekâtlar, Tayyip Erdoğan’a seçim kazandırmak içinmiş!

Aydınlık, 30 Temmuz 2015

MEHMETÇİK TAYYİP ERDOĞAN’A SEÇİM KAZANDIRMAK İÇİN ŞEHİT OLUYORMUŞ! 

Örneğin Bekir Coşkun’a göre, “Sadece 13 yıl ateş keserek kazanan adam, bu kez de ortalığı ateşe vererek kazanacak.” (Sözcü, 29 Temmuz 2015)

Bekir Coşkun, 7 Haziran seçimlerinde HDP’yi destekleyerek yola çıktı, en sonunda PKK terörüne karşı mücadeleyi “ortalığı ateşe verme” eylemi olarak görme konumuna geldi. Bu durumda Mehmetçik “ortalığı ateşe vermek için” şehit oluyor!

Yine Uğur Dündar, Mehmet Türker, Emin Çölaşan da tıpkı Bekir Coşkun gibi, PKK terörüne karşı operasyonları, “Tayyip Erdoğan’a oy kazandırma” gayreti olarak görüyorlar.

Sözcü, 30 Temmuz 2015

Binbaşılar, astsubaylar, polisler, uzman çavuşlar, vatan bütünlüğü için değil, Tayyip Erdoğan’a seçim kazandırmak için can vermiş oluyorlar
Bu durumda şehit ve gazi yok, yalnız Niyazi var!

Cumhuriyet, 26 Temmuz 2015

MİLLET VATAN SAVAŞINA “BANA NE” DERSE
Bu arkadaşlarımız ne yapmak istiyor, okuyucularına neyi anlatıyorlar?

Bu yazılardan etkilenen vatandaş ne düşünür, nasıl davranır, hiç düşünmüyorlar mı?

Okuyucu, “O ki bu savaş, Tayyip Erdoğan’a oy kazandırmak için yürütülüyor, o zaman bana ne!” demez mi?

Okuyucu, PKK terörüne karşı mücadeleyi “ortalığı ateşe verme”, “ülkeyi kan gölüne çevirme” olarak görünce, Mehmetçiğin arkasında millet desteği diye bir şey kalır mı?

Sözcü, 27 Temmuz 2015

BİLİNÇLER KARARINCA 

Niyetleri tartışmıyoruz, hepsi tanıdığımız, vatanseverliğinden kuşku duyulmayacak yazarlarımız. Ancak bilinçler Tayyip Erdoğan düşmanlığıyla taşlaşınca, yürekler Tayyip Erdoğan düşmanlığıyla mühürlenince, insanlar tanınmaz hale geliyorlar.

Bu arkadaşların etkilediği insanlar, acaba haberleri hangi duygularla izliyorlar?

Kuzey Irak’ta PKK mevzilerini bombalayan Türk Hava Kuvvetleri başarılı olursa, Tayyip Erdoğan oy kazanacak, öyleyse başarısız olsun! Diren PKK, Tayyip Erdoğan oy kaybetsin!!!

PKK terörüne karşı mücadele, Tayyip Erdoğan’a seçim kazandıracaksa, o zaman PKK kazansın bu savaşı!!! Daha doğrusu ABD kazansın!!! Varacağınız yer başka neresidir, söyler misiniz? 

Sözcü, 26 Temmuz 2015
VARILAN YER 
7 Haziran seçimlerinde zaten oraya varılmadı mı! Tayyip Erdoğan kazanmasın diye PKK’nın yasal örgütü HDP’yi destekleyenler, şimdi yine Tayyip Erdoğan kazanmasın diye teröre karşı mücadelenin başarısız kalmasını arzulayan bir konuma düştüler.

Millet, Türk Ordusunun bu savaşı başarıyla yürütmesini istiyor. Bu arzuyu, bu umudu paylaşmayanlar, millete “göbeğini kaşıyan adam” diye aşağılamaktan başka ne söyleyecek?

Sözcü, 28 Temmuz 2015

TAYYİP ERDOĞAN’A VATANSEVERLİK HEDİYESİ
Tayyip Erdoğan’ın oylarını asıl yükselten işte bu tavırdır. Vatan ve millet mevzisini Tayyip Erdoğan’a bırakanlar, her seçimde dayak yemeye mahkum olurlar.

Tayyip Erdoğan, HDP/PKK’yı CHP’nin kucağına bırakarak, seçimi kazandı. CHP yönetimi, HDP/PKK’yı kucağına alarak, milletten koptu ve AKP iktidarının yenilenmesine hizmet etti. Daha vahimi, CHP yönetimi, bugün bölücü teröre arka çıkan parti haline geldi.

CHP ve kuyruğundaki yayın organları, HDP/PKK’yı destekleyerek, AKP’ye en büyük hizmeti verdiler, veriyorlar. Tayyip Erdoğan’a PKK karşıtı mevziyi onlar tepsi içinde sundular. Ve şimdi AKP’ye kazandırdıkları oyların sorumluluğunu halkın üzerine yıkmak peşindeler.

Sözcü, “Binbaşıya kahpe tuzak” başlığı atıyor ama o “kahpe tuzak”, HDP Meclis’in göbeğine oturtularak kuruldu.

Sözcü, teröre lanet yağdırıyor, ama o terör örgütünü yağlaya ballaya Meclise sokan kampanyanın önde gelen oyunculı arasındaydı.

Cumhuriyet, 26 Temmuz 2015

++++++++++
Doğu Perinçek: Tayyip Erdoğan düşmanlığına esir olmak
Bekir Coşkun: Top'lu açılış
++++++++++
arşiv:
Tayyip nefretini kullanarak PKK devletini hazmettirme çabası
********

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder