22 Şubat 2015 Pazar

Fırat'ı PKK öldürdü

Ege Üniversitesi'nde uzun zamandır terör estiren PKK'lı gurup, Ülkücü öğrencilerden Fırat Çakıroğlu'nu bacağından bıçakladı.

Cankurtaran 800 metre öteden 40 dakikada gelebildi. Bu arada kan kaybeden Fırat kurtarılamadı.

Aydınlık, 22 Şubat 2015

Tarih Bölümü 4. sınıf öğrencisi Fırat 17 Ekim 2014'te ADT (Atatürkçü Düşünce Topluluğu) önderliğinde düzenlenen "Atatürk ve Bayrak Yürüyüşü"ne katıldığı için PKK'ya ait sosyal medya hesaplarında hedef alınmıştı.Fırat Çakıroğlu pankartın arkasında en önde yürümüştü. PKK medyası "O en öndeki beya gömlekli Fırat Çakıroğlu'ndan soracak hesabımız var. Biz Ege'de faşizmi ya ezeceğiz ya ezeceğiz" diyerek onu hedef göstermişti.

18 Şubat gün de PKK'lılar Fırat'a saldırmıştı.

İşte o yazılardan biri:Vatan Partisi MYK Üyesi E. Jan. Alb. Hasan Atilla Uğur, "Bölgede 2 ay önce verdiğim bütün konferanslarda herkesi ikaz ettim. Açılım süreci anaların ağlamasına değil, BOP'a hizmettir dedim. İç çatışma ortamını İzmir'den tetikleyeceklerini söyledik. Fidan gibi bir çocuğu İzmir'in ortasında şehit ettiler" dedi.

  


Yandaş medya "Karşıt görüşlü guruplar çatıştı" diyerek PKK cinayetini gizlemeye, "Açılım"a zarar vermemeye gayret gösterdi.

Cenaze törenine Doğu Perinçek, TGB, Vatan Partisi Öncü Gençlik, BBP, Alperenler Ocağı, İzmir ve Manisa Belediye Başkanları çelenk gönderdi.

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tugay Şen, Vatan Partisi İzmir İl Başkanı Mustafa Tosunlar, MHP Milletvekili Oktay Vural ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Kenan Tanrıkulu törene katıldı.


*********

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder